Допомогти

Справи, які ми робимо з метою формування в українському суспільстві культури зброї – інформаційні кампанії, курси, розробка законопроектів, ролики, поліграфічна продукція тощо – вимагають постійних зусиль, як людських, так і фінансових. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

Відмічати та поширювати матеріали УСА в соціальних мережах, серед знайомих та друзів, популяризувати законопроект №1135 «Про вогнепальну зброю цивільного призначення» в колах свого спілкування, залучати друзів та колег до обговорення тем володіння зброєю як невід’ємного права вільної людини. 

Надавати волонтерську допомогу Асоціації. Ви можете стати автором сайту, допомагати з перекладами, надсилати свої візуальні роботи (картинки, малюнки, фотографії), допомагати з функціонуванням сайту, брати участь в організації та проведенні заходів УСА та інше. Для цього просимо зв’язатися з нами ( Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ) та повідомити свої можливості та зацікавлення.

Підтримати діяльність УСА фінансовими внесками. Розмір внесків може бути будь-яким. Навіть невелика, але регулярна допомога, важить дуже багато. Вся Ваша допомога, незалежно від її виду та розміру, є важливою і значущою.

Якщо Ви бажаєте взяти більш активну участь в розбудові громадянського озброєного суспільства, запрошуємо Вас стати членом Української стрілецької асоціації. 

Дякуємо всім, хто долучається! Разом – сила!
 


Українська стрілецька асоціація
код ЄДРПОУ 38930923
р/р 2600 305 262 2061
ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 320649
Призначення платежу: Сплата добровільних пожертвувань. Без ПДВ.
Яндекс.Метрика