Громадяни Казахстану зможуть купувати дозвіл на зброю через електронний портал


За активної участі казахстанської збройової асоціації «Корамсак» був прийнятий стандарт адміністративної послуги з видачі громадянам дозволів на придбання зброї. У даному стандарті в сфері обігу цивільної зброї реалізовано  переведення в електронний вигляд всіх дозволів, одержуваних казахстанцями.
 
Віце-президент асоціації Сергій Катной пояснив, що в стандарті передбачено звернення громадян за отриманням дозволу на придбання цивільної зброї безпосередньо на електронний портал відповідного уповноваженого органу.
 
«Тим самим зводиться до мінімуму особистий контакт громадянина і чиновника, що, безумовно, набагато знизить корупційні ризики в даній сфері. Крім цього, буде виключена тяганина з прийомом документів, так як кожен факт звернення громадянина буде зафіксований із зазначенням терміну обігу. Це, у свою чергу, підвищить дисципліну при розгляді звернень громадян, так як сьогодні зустрічаються випадки, коли громадяни місяцями чекають вирішення свого питання», - зазначив голова асоціації.
 
За словами С.Катнова, «в даний час асоціація« Корамсак »спільно з МВС Республіки Казахстан проводить роботу з переведення в практичну площину всіх переваг, закладених в стандарті, для громадян нашої країни».
 
«МВС Казахстану, крім видання наказу про введення цього стандарту, проводить велику роботу з оснащення своїх підрозділів необхідним обладнанням для того, щоб громадяни будь-якого регіону могли звернутися за дозволом через електронний портал», - підкреслив він.
 
 
Яндекс.Метрика