Проект Закону України «Про вогнепальну зброю цивільного призначення»


 

Проект закону щодо володіння, носіння, продажу, розробки, виробництва, модифікації та застосування зброї, розроблений Українською стрілецькою асоціацією.

Законопроект базується на цілях УСА: праві на зброю, зваженій доступності, єдиній ліцензії, простоті виробництва, продажу та розробки вогнепальної зброї різних типів.

1 грудня 2014 року у Верховній Раді цей законопроект «Про вогнепальну зброю цивільного призначення» був зареєстрований за номером 1135. 
 
 
Необхідність врегулювання сфери обігу зброї в Україні є настільки актуальною, що ми отримали значну кількість листів, коментарів та зауважень щодо законопроекту №1135. І хоча цей проект закону є найбільш ліберальним серед існуючих сьогодні, маємо визнати, що деякі положення викликали слушну критику з боку громади (завелика вартість збору за Свідоцтво на володіння зброєю, визначення боєприпасів та інше). Ми опрацювали всі зауваження та внесли правки в проект закону. 
 
Отже, пропонуємо вашій увазі законопроект УСА №1135 «Про вогнепальну зброю цивільного призначення», доопрацьований згідно з конструктивними коментарями прихильників зброї. 
 
Українська стрілецька асоціація завжди відкрита для діалогу. Дякуємо всім небайдужим!
Разом – сила!

Відкрити законопроект (редакція 23.12.2014)
Яндекс.Метрика