Книги захисника«Підготовка снайперів. Устав армії США»  – ще одна корисна книжка в скарбничку ефективного українського спротиву окупантам. Хоча саме лише її прочитання не перетворить звичайну людину на снайпера, але, безумовно, дасть хороший теоретичний бекграунд щодо снайперської справи: засади влучної стрільби, балістика та вплив погодних умов на рух кулі, пересування, маскування, вибір та облаштування снайперської позиції тощо.

Завантажити  15 Mb


Книга по тактиці легкої піхоти для малих груп – незамінний посібник для українського партизана. Знайомство з даним підручником дозволить набути знань з організації патрульних баз, засідок та рейдів, а їх практичне застосування – суттєво попсує інтервентам настрій та внутрішні органи.

Завантажити  14Mb


Радянська класика, яка і сьогодні не втратила своєї актуальності та рекомендується для ретельного опрацювання.

Частина 1  50Mb

Частина 2  33Mb

Підручник одного з елітних підрозділів армії США – Рейнджерів. Надзвичайно корисна праця, яка охоплює питання організації підрозділів, керівництва, взаємодії, тактики, виживання,  бойових дій на воді та в горах, медицини. Призначена для вивчення передового закордонного воєнного досвіду.

Завантажити  5 Mb


Навчальний посібник сил спеціального призначення США по так зв. Unconventional Warfare – нетрадиційним методам ведення воєнних дій. Буде корисним для розуміння широкого спектру питань, пов’язаних з диверсійно-партизанською роботою в умовах інтервенції чи окупації.

Завантажити  2 Mb

 
Яндекс.Метрика